Men’s U19 8+
- Gold: Hunter Howard, Luke McCavit, Demir Yildirm, Lucas Cooper, Kian McLaughlin, Will Kennedy, Jett Fenlaw, Joe Moler and (coxswain) Chloe Moore
Men’s U17 8+ A
- Gold: Zaphney Wooldridge, Andrew Moyer, Hugo Cortez, Rohan Nijhawan, Connor Seifert, Lucas Davisson, Micah Spooner, Andrew Delgado and (coxswain) Graham Witherel
Men’s JV 8+ A
- Fourth Place: Levi Bowman, Surya Jalapati, Peter Reynolds, Xavier Lewis, Owen Kisner, Juan Huerta, Micah Spooner, William Stanley and (coxswain) Marina Guandolo
Men’s JV 8+ B
- Sixth Place: Jake Berend, Owen LaFleur, Kohan Love-Jones, Andrew Daggett, Nadim Hraibi, Pierce Madden, Aiden Downum, Jackson McNeill and (coxswain) Graham Witherel
Men’s U16 8+ A
- Gold: Zaphney Wooldridge, Andrew Moyer, Boston Lewis, Sam Kennedy, Zachary Seidel, Luca Tristan, Harper LeFleur, Tate Buckland and (coxswain) Chase Miller
Men’s U17 4+ A
- Fourth Place: Hugo Cortez, Rohan Nijhawan, Connor Seifert, Lucas Davisson and (coxswain) Graham Witherel
Men’s U17 4+ B
- Fifth Place: Nadim Hraibi, Aiden Downum , Andrew Delgado, Jackson McNeill and (coxswain) Finlay Presson-Hayter
Men’s U19 4+ B
- Sixth Place: Levi Bowman, Surya Jalapati, Peter Reynolds, Juan Huerta and (coxswain) Anjali Pamurthy
Men’s U19 4-
- Fourth Place: Owen Kisner, Andrew Daggett, Xavier Lewis and (coxswain) Will Stanley
Men’s U19 4+ A
- Gold: Hunter Howard, Luke McCavit, Demir Yildirm, Will Kennedy and (coxswain) Chloe Moore
Men’s 2-
- Fourth Place: Lucas Cooper and Jett Fenlaw
|
Women’s Youth 4+ A
- Gold: Bella Cooper, Katherine Adams, Hathaway Espaillat, Naomi Geiger (coxswain) Marina Guandolo
Women’s Youth 8+
- Sixth Place: Amber Szczepkowski, Renee Powell, Bella Cooper, Holland Feeney, Linnea Roberts, Katherine Adams, Hathaway Espaillat, Naomi Geiger and (coxswain) Anjali Pamurthy
Women’s U15 4x+
- Gold: Marley Hansen, Trisha Mitra, Trinity Adams, London Ezell and (coxswain) Emmaline Pampel
Women’s Youth 4+ B
- Tenth: Jillian Gay, Vivian Gay, Camilla Rosour, Sidney Bailey and (coxswain) Emma Moseley
Women’s U17 8+
- Silver: Josephine Airitam, Leah Jones, Ava Moyer, Emerson Donahue, Cordelia Bowden, Addison Homes, Charlotte Bohannon, Kenna Rosenthal and (coxswain) Maggie Harlow
Women’s U16 8+
- Silver: Trinity Adams, Marley Hansen, Vivian Gay, Naomi Ferguson, Katherine Reed, Celeste Bakos, Stirling Moyse, London Ezell and (coxswain) Emmaline Pampel
Women’s Youth 2V 8+
- Eighth: Kora VanDenBerg, Charlotte Williams, Josie Airitam, Leah Jones, Amy Machado, Jade Libson, Ava Moyer, Hannah Grauel and (coxswain) Trinity dePrisco
Women’s U17 4+
- Fourth: Cordelia Bowden, Addison Holmes, Charlotte Bohannon, Kenna Rosenthal and (coxswain) Maggie Harlow
Women’s U17 4+
- Eleventh: Bella Castaneda, Caroline Fenlaw, Sidney Bailey, Katherine Reed and (coxswain) Trinity dePrisco
Women’s Youth Novice 8+
- Fourth: Kathryn Moyse, Kora VanDenBerg, Trisha Mitra, Celeste Bakos, Bella Castaneda, Caroline Fenlaw, Amy Machado, Hannah Grauel and (coxswain) Margaret Reidy
|